Śpiwór Neveland Sphere

Sezon letni sprzyja długim wyjazdom wakacyjnym. Nierzadko na takich wycieczkach przyda się zabrać ze sobą śpiwór.

W ofercie Neverland, znajdą państwo dwa modele śpiworów turystycznych, dostosowanych do każdej sytuacji i potrzeb.

 

Podstawowym, żeby nie powiedzieć flagowym modelem śpiwora jest z pewnością Sphere. Do jego niepodważalnych zalet należą kompaktowość. Waży on zaledwie 550g , a po złożeniu jego wymiary wynoszą tylko 13cm x 25cm!

 

Z kolei po rozwinięciu, śpiwór osiąga rozmiary 215cm x 75cm x 50cm. Materiał z którego został wykonany ten śpiwór to poliester, dzięki czemu Zastosowanie wygodnego i łatwego w czyszczeniu poliestru zapewnia dużą wygodę użytkowania i łatwość w czyszczeniu śpiwora.

Tabela temperatur z kolei prezentuje się następująco :

 

 

Kubek Neverland Acrobat.

Każdy początek nowego roku to czas postanowień, chęć zmian, motywacja do ruszenia na przód i dalszego dynamicznego rozwoju. Nie inaczej sprawa wygląda w naszej firmie. Na dobry początek, chcemy zaprezentować zajawkę premiery naszego nowego asortymentu. Na początek zupełnie nowy, wyjątkowy model kubka – Neverland Acrobat.

W ofercie naszej firmy są cztery różne modele kubków : Explorer, Travers, Galaxy oraz Vertigo.
Dlaczego więc rozszerzyliśmy ofertę w tym kierunku? Mając doświadczenie i porównanie postanowiliśmy wprowadzić produkt który rozwinie zalety pozostałych kubków w naszym katalogu, tak oto narodziła się linia Acrobat.
Podstawowe pytanie brzmi : czym różni się ten kubek od pozostałych? Przede wszystkim zdecydowaliśmy się na bardziej nowoczesny design. Kubek jest gładki, jednokolorowy, bez zbędnych
zdobień. Widoczna jest też zmiana fasonu kubka. Jest on wyższy od innych naszych modeli, a co za tym idzie bardziej pojemny. Nasz Acrobat jest wstanie pomieścić 0,54l. napoju.

20170102_101022

Jednak sam wygląd to nie wszystko. Chcieliśmy też poprawić funkcjonalność naszego produktu, i tutaj zaszły spore zmiany. Pewne zmiany można zauważyć na pierwszy rzut oka. Nakrętkę w kubku wyposażyliśmy w uchwyt dzięki czemu kubek można wygodnie przenosić.

20170102_101532

Z kolei dłuższy gwint w nakrętce daje pewność że nie odpadnie ona podczas przenoszenia.

20170102_101220

Kolejne zmiany wprowadziliśmy we wnętrzu kubka. Wyposażyliśmy go w modułowe sitko do zaparzania, czego nie posiadały nasze pozostałe modele.

20170102_101250

20170102_101257

A teraz najważniejsza cecha, dzięki której nasz kubek zyskał swoją nazwę.

Od spodu znajduje się charakterystyczna podstawka dzięki której naszego kubka nie da się przewrócić.

20170102_101400

Potrącony, lekko się odchyla po czym wraca do pozycji wyjściowej. Jedyny sposób żeby go podnieść to po prostu unieść go pionowo do góry.

Wszystkie te cechy sprawiają że kubek jest bardzo funkcjonalny, a z drugiej jest ciekawym gadżetem. Z jednej strony mamy bardzo kompaktowe i pojemne naczynie do zabierania ciepłych i zimnych napojów na wycieczki. Z drugiej strony kubek też przyda się do energicznej pracy biurowej, dzięki swojej stabilności nie trzeba się martwić rozlanymi napojami.